Par mums

SIA Datateks dibināts 2002. gadā un šobrīd ir viens no vadošajiem uzturēšanas (web hosting) pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ar zīmolu Serveris.lv un viens no kvalitatīvākajiem SEO pakalpojuma sniedzējiem Latvijā ar zīmolu SEOportal.eu. Līdztekus SIA Datateks aktīvi darbojas interneta risinājumu tirgū, izstrādājot mājas lapas, portālus, interneta veikalus un biznesa automatizācijas sistēmas.

Mēs orientējamies uz klientu biznesam nepieciešamu interneta risinājumu izstrādi un uzturēšanu. Attīstot savus pakalpojumus, domājam ilgtermiņā, lai mūsu piedāvātie risinājumi būtu piemēroti klientu biznesa tālākai attīstībai un jauniem mērķiem. Izmantojot mūsu piedāvātos interneta risinājumus, mūsu klienti ir soli priekšā citiem, jo savā uzņēmējdarbībā var izmantot rīkus, kas citiem vēl ir nākotne. Esam izstrādājuši risinājumus bankām, ražotnēm, apdrošināšanas kompānijām, tūrisma firmām un citu nozaru uzņēmumiem, valsts un pašvaldību iestādēm.

Mūsu komanda – tie ir pieredzes bagāti IT nozares profesionāļi, kam patīk jauni izaicinājumi, bet netīk rutīna. Izaicinājumi dod iespēju attīstīties, pilnveidot savas zināšanas un prasmes, atklāt jaunu pieredzi.

Datateks misija - piedāvāt un nodrošināt klientiem kvalitatīvus uz jaunākajām tehnoloģijām bāzētus risinājumus, kas palīdz sasniegt vēlamos rezultātus – gan informēt sabiedrību par produktiem un pakalpojumiem, gan automatizēt un paātrināt biznesa procesus.

Datateks vērtības:

  • Cienīt klientu un viņa darbu;
  • Iedziļināties katrā uzdevumā „līdz saknei”;
  • Būt atsaucīgiem un maksimāli ātri reaģēt uz jebkuru jautājumu;
  • Darīt darbu, lai ir prieks un gandarījums par paveikto;
  • Pilnveidot sevi un palīdzēt pilnveidoties komandai.

Kontaktforma

Sazinies ar mums

Pieteikties konsultācijai +371 67299532
+371 29475249

E-pasts: info@datateks.lv
Adrese: Cēsu iela 31, II korpuss, Rīga, Latvija LV-1012 Kā nokļūt?
Darba laiks: P,O,T,C,P - 9.00 - 18.00