Mājas lapu izveide

Mūsdienās „atrasties internetā” ir katra uzņēmuma absolūta nepieciešamība. Ne velti mēdz teikt – „ja tevis nav internetā, tevis nav vispār”. Interneta vide ir viens no ātrākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā sasniegt savus klientus, iepazīstināt ar sevi, saviem produktiem un pakalpojumiem, cenām, attēliem un cita veida informāciju. Tā var būt mājas lapa, blogs jeb emuārs, profils sociālajos tīklos, internetveikals vai kāds cits risinājums, taču tam jābūt izveidotam profesionāli un pārdomāti.

Uzņēmuma mājas lapas izveide ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā piesaistīt klientu un sadarbības partneru interesi. Mājas lapas izveide ir viens no pirmajiem uzdevumiem, ko savā biznesa plānā ietver jaunie uzņēmumi un šim mērķim tiek atvēlēts iespējami vairāk līdzekļu.

Neraugoties uz plašajām sociālo tīklu iespējām, mājas lapas izveide pamatoti uzskatāma par uzņēmuma interneta vides stūrakmeni. Mājas lapas izveide var būt gan ļoti vienkārša, gan sarežģīta – viss atkarīgs no jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Mūsu uzņēmums, SIA Datateks, ir pieredzējuši profesionāļi, kam mājas lapu izveide ir ikdienas darbs. Mūs veidoto mājas lapu skaits ir mērāms simtos un mūsu klientu lokā ir gan lielas starptautiskas kompānijas, gan nesen dibināti mazi uzņēmumi, ražotāji, visdažādāko pakalpojumu sniedzēji, valsts un pašvaldību iestādes, nevalstiskās organizācijas u.c. Mājas lapu izveide ir aizraujoša pasaule, kur tendences un iespējas mainās nepārtraukti. Risinājumu izstrādātāji piedāvā arvien jaunas funkcijas un dažādus instrumentus, lai izveidotās mājas lapas kļūtu vēl ērtākas, inovatīvākas un efektīvākas. Datateks speciālisti nepārtraukti seko līdzi visiem jaunumiem, apmeklē apmācības un seminārus, lai ikviena mums uzticētā mājas lapas izveide būtu atbilstoša gan klienta uzstādītajam mērķim, gan tam, ko šobrīd pieprasa pasaulē.

Domājot par uzņēmuma mājas lapu, svarīgi atbildēt uz diviem jautājumiem: kas ir jūsu mērķauditorija un ko vēlaties panākt ar mājas lapas izveidošanu? Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs saprast, kāds dizains un kādas tehnoloģijas būtu vispiemērotākās, lai jūsu mājas lapas izveide ne tikai sasniegtu iecerētos mērķus, bet būtu īstenojama par maksimāli saprātīgām izmaksām.

Mūsdienīgas mājas lapas izveide nenozīmē tikai skaisti izveidotu dizainu un teksta informāciju. Viens no svarīgākajiem nosacījumiem – mājas lapai jābūt ērti apskatāmai un lietojamai ikvienā digitālajā ierīcē – datorā, telefonā, planšetē. Tai jābūt savietojamai ar dažādām programmatūrām un interneta pārlūkiem. Visām funkcijām jādarbojas nevainojami. Uzsvērsim, ka visas Datateks veidotās mājas lapas ir mobilajiem tāruņiem draudzīgas – jūs varat tās ērti atvērt un lietot savā mobilajā telefonā.

Mājas lapas izveide ietver šādus pakalpojumus:

  • Koncepcijas izstrāde – mājas lapu izveide ir individuāls projekts. Tas nozīmē, ka katram klientam tiek izstrādāta tieši viņa vajadzībām un vēlmēm atbilstoša mājas lapa. Pirmajā tikšanās reizē ar klientu par to arī vienojamies – kāds būs galvenais koncepts un vadlīnijas, kāds ir mājas lapas mērķis.
  • Dizaina izstrāde – kā zināms, vizuālo materiālu cilvēks uztver vispirms. Tikai pēc tam, ja vizuālā informācija ir pietiekami saistoša, cilvēks sāk lasīt tekstu. Interneta vidē dizainam ir ārkārtīgi svarīga loma – mājas lapu izveide nav iedomājama bez rūpīgas dizaina izstrādes. Iespējams, tas ir pats ilgākais un sarežģītākais process visā mājas lapas tapšanas gaitā. Savā ziņā mājas lapas dizains būs tas, pēc kura jūsu lapa paliks klientu atmiņā. Jūs taču vēlaties, lai klients jūsu mājas lapā atgriežas vēl un vēl?
  • Dizaina uzstādīšana uz satura vadības sistēmas – vēl viens komplicēts un profesionāli izaicinošs posms, kura uzdevums ir dizainera radošās idejas savietot ar satura vadību. Tēlaini runājot, mājas lapas izveide kļūst “dzīva” – mājas lapai tiek piešķirtas funkcijas, opcijas, rīki utt. Lapa vairs nav tikai statisks veidojums, tā kļūst funkcionāla un praktiski lietojama.
  • Papildu moduļu izstrāde – mājas lapas tapšanas gaitā bieži vien rodas jaunas idejas, ko vēl mainīt, papildināt, uzlabot, lai lapa kļūtu ērtāka, interesantāka, daudzpusīgāka. Papildu moduļi nozīmē jaunas iespējas. Jums ir idejas, ko vēlaties redzēt savā mājas lapā? Mēs piedāvāsim risinājumu. Piemēram, jaunas sadaļas izvēlnei, jaunas opcijas lapas administratora darba uzlabošanai u.tml.
  • Lietojamības testēšana – pirms mājas lapas tiek “palaista gaisā”, tiek veikta tās testēšana, kur ar dažādām metodēm tiek pārbaudītas visas funkcijas, iespējas, izskats un citi parametri dažādās digitālajā ierīcēs utt. Atklājot kādas nepilnības, tās nekavējoties tiek novērstas.
  • Pēcizstrādes apkalpošana (funkcionalitātes papildināšana, dizaina uzlabošana, informācijas papildināšana, u.c.) - mājas lapu izveide nav noslēgts process. Ikviena mājas lapa vienmēr ir papildināma un atjaunojama ar aktuālāko un jaunāko informāciju un funkcionālajām iespējām. Jūsu mājas lapai jābūt aktīvai, jo apmeklētājus interesē jaunumi. Jo aktīvāka un interesantāka mājas lapa, jo vairāk apmeklētāju tā piesaistīs.

Kontaktforma

Sazinies ar mums

Pieteikties konsultācijai +371 67299532
+371 29475249

E-pasts: info@datateks.lv
Adrese: Cēsu iela 31, II korpuss, Rīga, Latvija LV-1012 Kā nokļūt?
Darba laiks: P,O,T,C,P - 9.00 - 18.00