Interneta veikala izveide

 • Mūsdienīga dizaina vadlīnijas
 • Piecu krāsu dizaini
 • Adaptīvais dizains priekš mobilām ierīcēm
 • Produktu sinhronizācijas iespēja uz ebay
 • Filtru veidošanas iespēja ātrākai produkta piedāvāšanai klientam
 • Meklētāja funkcionalitāte ar autocomplete - rakstot meklējamo vārdu tiek piedāvāti jau produkti saraksta veidā
 • Akcijas produkti, jaunie produkti un saistītie produkti
 • PROMO kodu ģenerators un kodu pielietošana pirkuma grozā
 • Dāvanu kartes iegādes iespēja un ģenerēšana PDF formātā
 • Iebūvēts XML datu padevējs uz Kurpirkt.lv un Salidzini.lv portāliem
 • Sociālo kontu pieslēgšana/atslēgšana
 • Iespēja mainīt produktu izkārtojumu: režģis/tabula
 • Produktu skaits lapā
 • Produktu kārtošanas iespēja
 • Kategoriju rādīšana centrālajā daļā pa vidu vai produktu saraksts pa vidu
 • Drag 'n Drop kārtošana CMS pusē
 • Produkta attēliem iespēja pievienot administratora komentārus
 • Produktu vērtēšanas iespēja
 • Dalies soc.medijos un saņem atlaidi pirkumiem
 • E-pasta reģistrācija jaunumu un akciju informācijas saņemšanai elektroniski
 • Reģistrācija ar soc.mediju pasēm
 • Neierobežots kategoriju un produktu skaits
 • Ātdarbība notestēta uz 100 000 produktiem
 • Preču kataloga eksports/imports uz Excel, sasaistot kolonas ar attiecīgajiem produkta laukiem

Interneta veikala izveide

Arvien vairāk cilvēku izvēlas iepirkties internetā. To nosaka mūsdienu straujais dzīves ritms un tehnoloģiju attīstība. Interneta veikala izveide būtībā ir katra tirdzniecības uzņēmuma pienākums. Lai, atbildot uz klienta jautājumu “vai jums ir savs internetveikals”, jūsu atbilde vienmēr būtu apstiprinoša. Kvalitatīva interneta veikala izveide stiprinās jūsu uzņēmuma pozīcijas tirgū, tas kalpos kā labs mārketinga instruments un veicinās pozitīvu reputāciju.

Interneta veikala izveide ir aktuāla ne tikai veikaliem, kas orientēti uz tirdzniecību internetā. Interneta veikala izveide ir aktuāla arī uzņēmumiem B2B vajadzībām, tādejādi klientiem vairs nav nepieciešams sūtīt aktuālās cenu lapas un preču atlikumu sarakstus uz e-pastu. Samazinās menedžeru darbs, un uzlabojas produktivitāte. Labs interneta veikals ir kā labs darba instruments – ērti lietot, labi strādā, ir dārgs, bet ātri atmaksājas. 

Interneta veikala izveide nozīmē gan kvalitatīvu preču vai pakalpojumu sortimentu, gan teicamu klientu servisu, gan klientiem drošu, saprotamu iepirkšanos un bagātīgu funkciju piedāvājumu. Visu kopā ņemot, tas ir sarežģītu pasākumu kopums, ko spēj īstenot savas jomas profesionāļi - pieredzes bagāti IT uzņēmumi, kas ikdienā izstrādā šāda veida risinājumus un pārzina jaunākās tehnoloģijas un funkcionālās iespējas.

Mūsu uzņēmuma, SIA Datateks, speciālisti izveidojuši jau vairāk nekā 80 interneta veikalus dažādām uzņēmējdarbības jomām. Interneta veikalu izveide ir viens no pieprasītākajiem Datateks pakalpojumiem, un tas ļāvis mums uzkrāt ievērojamu pieredzi par interneta veikalu apmeklētāju paradumiem un interneta veikalu īpašnieku prasībām. Esam pilnveidojuši savu profesionalitāti ērtākā interneta veikalu pārvaldībā, kā saslēgt veikalu kopā ar grāmatvedības sistēmu, kā organizēt komunikāciju ar klientiem u.c. Izmantojot šo pieredzi, esam izstrādājuši jauno interneta veikala versiju v.6.7., kas ietver arī Mobilo risinājumu ar adaptīvo dizainu.

Katra jauna interneta veikala izveide ir sava veida izaicinājums, jo mūsu līdzšinējā pieredze liecina – divu vienādu veikalu nav. Lai arī internetveikalu galvenās pamatfunkcijas ir līdzīgas (piedāvāt preces un pārdot tās), katrs veikals ir atšķirīgs. Arī tad, ja tiek izmantots standartizēts dizains, mūsu speciālisti piešķirs tam individualitāti atbilstoši jūsu vēlmēm.

Ar ko sākas interneta veikala izveide? Vispirms tā ir tikšanās ar klientu, lai noskaidrotu viņa vēlmes. Tam seko vairāku risinājumu piedāvājums. Izvēloties vienu risinājumu, tas kopā ar klientu tiek papildināts, pilnveidots un izstrādāts līdz galam. Tad arī notiek konkrētā interneta veikala izveide, testēšana un “nodošana” klientam. Attiecīgi katra interneta veikala izveide pieprasa apmācību par tā pareizu un efektīvu lietošanu, jo ikdienā veikala apkalpošanu veiks klients pats. Savukārt tehniskā uzturēšana un klientu atbalsts ir mūsu uzdevums. Datateks pilnībā nodrošina visus posmus – sākot no interneveikala idejas līdz tās realizācijai, ietverot apmācības un tehnisko atbalstu 24/7.

 

Standarta versija - ja izmantots standartizēts dizains ar mobilo versiju (dizainam iespējams nomainīt krāsu un logotipu augšpusē). Nepieciešamības gadījumā varam veikt individuālus uzlabojumus pēc klienta vēlmēm;

 

Standarta versija + importi. Ja nepieciešama arī sinhronizācija ar grāmatvedības/noliktavas sistēmu, kā, piemēram, Tildes Jumis, Horizon, 1C, Solcraft FinaWinSolis, A.V.S., OfficeLine u.c.;

 

E-veikals ar individuālu dizainu un UX testēšanu. Interneta veikala izveide ar individuālu dizainu un funkcionāliem risinājumiem. Nopietns ieguldījums, kas prasa laika resursus un augstu profesionalitāti. Jūsu ieguvums – internetveikals, kas radīts tieši jūsu vajadzībām, unikāls un neatkārtojams. Perfekts izaugsmei un atpazīstamībai.

Cenā iekļauta apmācība un garantija

Ja vēlaties plašāk iepazīties, kā notiek interneta veikala izveide un kādi ir to veidi, aicinām pieteikties demonstrācijai un aizpildīt anketu šeit.

Lietotāja interfeiss

Preču katalogs

Katalogā iespējams pievienot neierobežotu skaitu preču kategoriju un produktu; katram produktam var norādīt preces nosaukumu, attēlus, cenu, aprakstus, kā arī daudzus citus laukus, tai skaitā preces specifiskos laukus (piemēram, preces kodu vai krāsas).

Pirkumu grozs

Pirkuma grozs ir neatņemama laba interneta veikala sastāvdaļa, kas ļaus jūsu klientiem ērti iegādāties vairākas dažādas preces vienā pirkuma reizē.

Lietotāju reģistrācija

Interneta veikala apmekjlētāji varēs veikt pirkumus reģistrējoties vai arī nereģistrējoties. Reģistrācija nodrošinās to, lai apmeklētājiem atkārtotos pirkumus veikt būtu ērtāk, savukārt jums tas nodrošinās iespēju klientiem izsūtīt e-pasta ziņas par īpašajiem piedāvājumiem, kā arī iespēju katram klientam norādīt atlaides koeficentu

Aktuālie piedāvājumi

Aktuālie piedāvājumi ļaus izcelt saistošākās preces no kataloga atsevišķā sadaļā vai sākumlapā

Meklēšana

Preču meklēšana ļaus klientiem ātri atrast tieši viņus interesējošos produktus

Jaunumu izsūtīšana uz e-pastu

Jūsu klienti, kuri vēlas regulāri uzzināt par atlaižu akcijām un citām aktualitātēm, varēs reģistrēt savu e-pastu jaunumu saņēmšanai

E-pasta kontaktforma

Interneta veikala apmeklētāji, izmantojot mājas lapu, varēs nosūtīt sev vēlamo jautājumu vai komentāru uz jūsu uzņēmuma e-pasta adresi, norādot savu e-pastu, lai saņemtu jūsu atbildi

E-veikala administrācija

Rēķinu ģenerēšana un administrēšana

Klientam veicot pirkumu, jūsu uzņēmumam tiks automātiski nosūtīta e-pasta ziņa ar rēķinu. Tāpat visi veiktie pirkumi tiks saglabāti satura vadības sistēmā, kur jums katram pirkumam būs iespējams mainīt statusu (proti, prece nosūtīta, apmaksa saņemta u.tml.).

Sadaļas uzņēmuma aprakstam un kontaktinformācijai

Klientus bieži interesē papildinformācija par piegādi, norēķinu veidiem un uzņēmumu. Informatīvāsteksta lapas ļauj atrast atbildes uz šiem jautājumiem. Teksta lapu saturu varēsiet ērti ievadīt un mainīt visās valodās.

Baneru komponente

Jums būs iespējams pievienot interneta veikalā dažādu akciju banerus .gif, .png, .jpg vai html5 formātā. Komponente nodrošinās to, lai darbi būtu paveicami ātri un ērti.

Iespēja mainīt dizainu*

Ja vēlaties, dizainu un lapas izkārtojumu iespējams izstrādāt tieši jūsu vēlmēm.

Atlaižu sistēma

Uzticamākajiem klientiem varat norādīt īpašas atlaides

Vairāku valodu atbalsts

Veidojot katalogu vairākās valodās, palielināsiet potenciālo pircēju skaitu

Iespēja pievienot papildu funkcionalitāti*

Ja nepieciešams, iespējams pievienot arī papildu funkcionalitāti (piemēram, norēķini ar karti, datu imports/eksports u.c.).

Kontaktforma

Sazinies ar mums

Pieteikties konsultācijai +371 67299532
+371 29475249

E-pasts: info@datateks.lv
Adrese: Cēsu iela 31, II korpuss, Rīga, Latvija LV-1012 Kā nokļūt?
Darba laiks: P,O,T,C,P - 9.00 - 18.00