Autoskola Einšteins

Autoskola Einšteins jaunā mājas lapa un sistēma

Esošās situācijas izzināšana, klienta vēlmes un sapņi, gala klientu aptauja, jauna modeļa izstrāde, prototipēšana, web dizains, UX, SEO, Agile, React,  procesu automatizācija… varētu vēl un vēl saukt atslēgas vārdus, kas pielietoti, lai taptu jaunā autoskolas Einšteins platforma. Vienkāršiem vārdiem – tagad autoskolai Einšteins ir:

jauna mājas lapa, kurā potenciālie studenti var iepazīties ar visām izmaksām un var pieteikties uz interesējošo mācību grupu vai pieteikties pie braukšanas instruktora.

Instruktoru modulis, kurā instruktori var definēt savu darba laiku un redz, savu darba grafiku;

Studentu modulis, kurā studenti var pieteikties braukšanas nodarbībām, var apmaksāt pakalpojumus un redz apmeklētos moduļus;

Administrācijas daļa, kurā klientu konsultanti ērti var pārskatīt jebkura studenta progresu un veikt nepieciešamās izmaiņas. Uzņēmuma vadība šos procesus var ērti pārvaldīt.

Jā, šie visi moduļi strādā vienotā sistēmā un autoskola ir ieguvusi modernu darba instrumentu, kas palīdz klientu ērtākā, ātrākā un precīzākā apkalpošanā, kā arī taupa laiku uz studentu maksājumu apstrādi un algu aprēķiniem.

Paldies autoskolai Einšteins par projekta uzticēšanu!

Atvērt lapu
Autoskola Einšteins