Sociālo tīklu mārketings

Sociālo tīklu mārketings

Sociālie tīkli kļūst par arvien populārāko digitālās komunikācijas kanālu. Auditorijas aktīvi izmanto Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, YouTube, X un citus sociālos tīklus, kas dod uzņēmumiem izcilu iespēju nokļūt tuvāk savai auditorijai, tādējādi palielinot gan potenciālo klientu skaitu, gan ieņēmumus. Sociālo tīklu mārketings ir iespēja maksimāli īsā laika posmā sasniegt ievērojamu zīmola vai uzņēmuma sniegto pakalpojumu un piedāvāto produktu ekspozīciju.

Izpētot uzņēmuma profilu un saprotot to mērķauditoriju, ir iespējams izvērtēt, kuri sociālie tīkli būtu vispiemērotākie konkrētajam uzņēmumam. Piedāvājam veikt izpēti un izstrādāt stratēģiju, ņemot vērā Tava biznesa vajadzības un mērķauditorijas profilu.

Izmantojot sociālo tīklu mārketingu, uzņēmumi var:

 • Sazināties ar potenciālajiem klientiem un veidot attiecības ar tiem.
 • Stiprināt zīmola tēlu.
 • Palielināt pārdošanas apjomu.
 • Uzzināt vairāk par savu mērķauditoriju un to, ko tā vēlas.
 • Saņemt atsauksmes par saviem produktiem vai pakalpojumiem.

Lai sociālo tīklu mārketings būtu efektīvs, ir svarīgi veidot mērķauditorijai atbilstošu saturu, izmantot dažādas sociālo mediju platformas, sekot līdzi rezultātiem un būt gatavam ātri reaģēt uz notiekošo. Ja sociālo tīklu mārketings Tev liekas kaut kas tāls un nesaprotams, tad noteikti aicinām sazināties ar mums!

 

Facebook reklāmas

Facebook reklāmas ir lielisks veids, kā palielināt pārdošanas apjomu un sasniegt biznesa mērķus. Facebook ir viena no populārākajām sociālo mediju platformām pasaulē un dod iespēju sasniegt plašu auditoriju. Lielākoties cilvēki nevar savu ikdienu iedomāties bez Facebook, tāpēc prasmīgi izplānots un realizēts sociālo tīklu mārketings, var veicināt Tava biznesa vai produkta atpazīstamību un palielināt peļņu.

Mēs piedāvājam Facebook reklāmu izstrādes pakalpojumus, kas palīdzēs Tev sasniegt biznesa mērķus. Mēs izveidosim reklāmas, kas ir pielāgotas Tava biznesa vajadzībām un mērķiem, un monitorēsim reklāmu rezultātus, lai pārliecinātos, ka Tu saņem maksimālu atdevi no savas investīcijas. Sociālo tīklu mārketings ne vienmēr prasa milzīgus ieguldījumus, bet vainagojas ar patīkamiem rezultātiem.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc rekomendējam apsvērt Facebook reklāmu izstrādes pakalpojumu pasūtīšanu pie mums:

 • Mēs esam pieredzējuši Facebook reklāmu speciālisti, un mēs zinām, kā izveidot efektīvas reklāmas, kas palīdzēs Tev sasniegt biznesa mērķus.
 • Mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam, un mēs izveidosim reklāmas, kas ir pielāgotas Tava biznesa vajadzībām un mērķiem.
 • Mēs monitorēsim reklāmu rezultātus, lai pārliecinātos, ka Tu saņem maksimālu atdevi no savas investīcijas.

Ja vēlies uzzināt vairāk par Facebook reklāmām vai pasūtīt Facebook reklāmu izstrādes pakalpojumus, lūdzu, sazinies ar mums.

Facebook reklāmas kampaņu risinājumi:

 • iepazīšanās jeb informēšanas posma Facebook reklāma (Awareness) – zīmola atklāšana jaunai auditorijai, komunikācijas veidošana ar mērķauditoriju un popularitātes veicināšana.
 • izpētes jeb apsvēršanas posma Facebook reklāma (Consideration) – produkta vai pakalpojuma savienošana ar klientu, kuram tā ir aktualitāte. Mērķis ir ar Facebook reklāmas palīdzību informēt un motivēt auditoriju rīcībai.
 • ieguvuma jeb konversijas posma Facebook reklāma (Conversion)  - mērķētas Facebook reklāmas atlasītai auditorijai, kura gatava iegādāties uzņēmuma sniegtos pakalpojumus vai produktus.

Reklāma Facebook nodrošina:

 • sekotāju skaita palielināšanu
 • uzņēmuma popularitāti
 • uzņēmuma mājaslapas apmeklējuma palielināšanu
 • tiešu komunikācijai ar potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem
 • pārdošanas apjomu pieaugumu

Iespējams, Facebook reklāmas veidošana ar Facebook piedāvāto rīku Facebook Ads Manager un Meta Business Suite pirmajā brīdī nešķiet sarežģīta, tomēr profesionāla palīdzība noteikti nodrošinās efektīvākas kampaņas un prātīgāku reklāmas budžetu izmantošanu. Mūsu komandai reklāma Facebook ir ikdienas sastāvdaļa, un mūsu klientiem esam kļuvuši par uzticamu partneri. Sociālo tīklu mārketings var būt Tava iespēja parādīt sevi, savu produktu vai pakalpojumu plašākai auditorijai, tuklāt radot stāstu uzskatāmi atspoguļojot un pārliecinot mērķauditoriju.

Kāpēc izvēlēties mūs Facebook reklāmas kampaņu izstrādei? Jo mums ir:

 • plaša pieredze Facebook reklāmas kampaņu izstrādē
 • komanda, kas pārzina Facebook reklāmas stratēģiju nianses
 • spēja piedāvāt radošu un individuālu risinājumu katrai Facebook reklāmai
 • lieliski Facebook kampaņu rezultāti

 

Instagram reklāmas

Instagram reklāmas ir lielisks veids, kā sasniegt savu mērķauditoriju. Instagram ir viena no populārākajām sociālo mediju platformām pasaulē ar vairāk nekā 1 miljardu aktīvu lietotāju. Tas padara to par ideālu vietu uzņēmumiem, lai sasniegtu savu mērķauditoriju.

Instagram reklāmas ir iespējams targetēt, lai sasniegtu noteiktu mērķauditoriju, pamatojoties uz viņu interesēm, vecumu, dzimumu, atrašanās vietu un citiem parametriem.

Mēs piedāvājam izstrādāt Instagram reklāmas un uzņemamies atbildību par visu procesu, sākot ar stratēģijas izstrādes līdz kampaņas palaišanas un rezultātu novērtēšanai.

Ja vēlies uzzināt vairāk par Instagram reklāmām vai pasūtīt Instagram reklāmu izstrādes pakalpojumus, sazinies ar mums.

 

Ja Tevi interesē reklāma arī citos sociālos tīklos, tādos kā TikTok, LinkedIn, X, arī būsim priecīgi palīdzēt.