SEO pakalpojumi (mājaslapas optimizācija)

SEO pakalpojumi (mājaslapas optimizācija)

Piedāvājam pilnu SEM (search engine marketing) pakalpojumu klāstu jūsu mājaslapas vai interneta veikala efektīvai klientu piesaistei - gan SEO, gan Google Ads.
SEO pakalpojumi kā patstāvīgs mūsu uzņēmuma darbības virziens ir kopš 2009.gada un ar zināmu lepnumu varam teikt, ka bijām vieni no aizsācējiem SEO pakalpojumu sniegšanā Latvijā.
Savukārt Google reklāmu apkalpošanu klientiem piedāvājam kopš 2012.gada, līdz ar Google veidotās reklāmu aģentūru sertifikācijas platformas Google Partner (ko tolaik sauca Google Engage) ienākšanu Latvijā.

Priekšnoteikumi mājaslapas apmeklētāju piesaistes kanālu izvēlē:

 • Izmaksas – jāizvērtē piedāvātās cenas ieguvumi, vai līgumā tie iekļauti konkrēti izmērāmi rezultāti. SIA Datateks kopš 2009. gada izmanto online SEO monitoringa sistēmu, kas ik dienu nosaka, kādā pozīcijā pēc interesējošajiem atslēgvārdiem atrodas klientu mājaslapa Google, Bing vai Yandex meklētājā un saglabā šos datus. Mūsu SEO klienti var jebkurā laikā ielogoties sistēmā un aplūkot sasniegtos rezultātus. Klientiem piedāvājam SEO pēc principa „maksā par rezultātu”, kas nozīmē, ka klienti neveic priekšapmaksu un maksā par rezultātiem tikai pēc to sasniegšanas.
 • Caurskatāma darbība - klienti maksā par reāli piesaistītajiem apmeklētājiem pēc klientu interesējošajiem atslēgvārdiem, turklāt atskaites par reklāmu rezultātiem tiek izsūtītas regulāri un izmaiņas reklāmu budžetos tiek vienmēr saskaņotas. Ir jāņem vērā sezonalitāte un konkurējošo uzņēmumu darbības saistībā ar Google Ads reklāmu izmantošanu, ko nav iespējams precīzi prognozēt (it īpaši saistībā uz konkurenci), tādējādi regulāri jāstrādā ar Google Ads kontu monitorējot rezultātus un pielāgojot reklāmu uzstādījumus, lai sasniegtu nospraustos mērķus.

Kas ir SEO?

SEO jeb mājaslapas optimizācija ir procesu kopums, kas ir virzīts uz to, lai, veicot meklēšanu pēc noteiktiem atslēgvārdiem vai frāzēm (piemēram, „autoserviss”, "biroja mēbeles", „PVC logi” u.tml.) populārākajos interneta meklētājos (piemēram, Google vai Yandex) optimizētā mājaslapa parādītos pēc iespējas augstākās pozīcijās.

Kādēļ nepieciešama SEO optimizācija?

Google ir populārākais interneta meklētājs informācijas iegūšanai par produktiem, pakalpojumiem un uzņēmumiem. Tādējādi SEO optimizācija ir nepieciešama visām mājaslapām, portāliem, interneta veikaliem un citiem interneta resursiem, lai tajos izvietoto informāciju varētu atrast tie cilvēki, kas to meklē. Un, lai arī teksti ir mājaslapā ir viena no būtiskākajām sastāvdaļām, lai sasniegtu augstas pozīcijas Google meklētājā, tomēr to kvalitāte vēl nenodrošina to, ka jūsu mājaslapa tiks attēlota augstās pozīcijās.

SEO optimizācijas efektivitāte no izmaksu viedokļa

SEO optimizācijai ir augstāks ROI (Return On Investment) nekā citiem mārketinga risinājumiem. SEO izmaksas var salīdzināt ar vadošo portālu vienas nedēļas vidēja izmēra reklāmkaroga izvietošanas izmaksām, taču atšķirībā no reklāmas SEO nodrošina ilgtermiņa rezultātu. Tādēļ veiksmīgi realizētas SEO stratēģijas gadījumā rezultāts saglabāsies vairākus gadus, investējot tikai pozīciju noturēšanā (kas savukārt sastāv no vairākiem desmitiem mainīgajiem, no kuriem būtiskākais ir ienākošās saites jeb linki, kas ved uz jūsu mājaslapu).

Svarīgi - vienmēr nepieciešams salīdzināt SEO izmaksas ar Google Ads izmaksām, jo nišas atslēgvārdiem ar mazu meklējumu skaitu vidēji mēnesī Google Ads būs daudz izdevīgāks risinājums. SEO atmaksāsies veicot mājaslapas optimizāciju pēc atslēgvārdiem, kam vidēji mēnesī ir liels meklējumu skaits, ko provizoriski ir iespējams noteikt izmantojot Google Keyword Planner online rīku (piemēram, "mēbeles", "žogi", "koka mājas" u.c.), kā arī atsevišķu nozaru atslēgvārdiem, kam ir vidējs meklējumu skaits mēnesī, bet Google Ads reklāmās ir augsta konkurence, kas savukārt noved pie augstas maksas par klikšķi.

Mūsu piedāvātā SEO optimizācijas pakalpojuma posmi:

 • bezmaksas konsultācija par SEO iespējām tieši jūsu darbības jomā;
 • atslēgvārdu izpēte un procesu analīze mājaslapas pozīcijas uzlabošanai interneta meklētājos;
 • klienta iepazīstināšana ar rezultātiem;
 • vienošanās par SEO pakalpojumu līguma noslēgšanu;
 • SEO izmaiņu specifikācijas izstrāde, balstoties uz izvēlētajiem atslēgvārdiem.

Mūsu piedāvātie SEO pakalpojumi:

 • atslēgvārdu izpēte un analīze;
 • mājaslapas tehniskais audits (SEO tehnisko izmaiņu specifikācijas izstrāde);
 • mājaslapas optimizācija (nepieciešamo izmaiņu veikšana mājaslapas kodā) - šo posmu nereti klienti uztic saviem programmētājiem;
 • mājaslapas pozīciju monitorings Google meklētājā (izmantojot SEOportal.eu monitoringa sistēmu) un apmeklētības monitorings;
 • ienākošo saišu jeb linku piesaiste.

Papildus pakalpojumi:

 • jaunu mājaslapu strukturizēšana un tekstu sastādīšana saskaņā ar SEO principiem;
 • Google Ads reklāmu konta izveide, konfigurēšana un monitorings;
 • konsultācijas par interneta mārketingu citās sfērās.

 

Kontaktforma

Sazinies ar mums

Pieteikties konsultācijai +371 67299532
+371 29475249

E-pasts: info@datateks.lv
Adrese: Cēsu iela 31, II korpuss, Rīga, Latvija LV-1012 Kā nokļūt?
Darba laiks: P,O,T,C,P - 9.00 - 18.00