Par mums

SIA Datateks ir orientējies uz klientu biznesam nepieciešamu interneta risinājumu izstrādi un uzturēšanu. Attīstot savu pakalpojumu nodrošināšanu, vienmēr domājam ilgtermiņā. Uzņēmums darbību sāka 2002. gadā, un pašlaik ir pazīstams kā viens no lielākajiem uzturēšanas (web hosting) pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ar zīmolu Serveris.lv un kā viens no kvalitatīvākajiem SEO pakalpojuma sniedzējiem Latvijā ar zīmolu SEOportal.eu. Papildus jau minētajām jomām, SIA Datateks aktīvi darbojas interneta risinājumu tirgū, izstrādājot mājas lapas, portālus, interneta veikalus un biznesa automatizācijas sistēmas.
Mūsu panākumus nodrošina darba grupa ar vairāku gadu pieredzi interneta un citu risinājumu izstrādē. Esam izstrādājuši risinājumus bankām, rūpnīcām, apdrošināšanas kompānijām, tūrisma firmām un citu nozaru uzņēmumiem un pašvaldībām.

Datateks misija

Mūsu misija ir piedāvāt un nodrošināt klientiem kvalitatīvus uz jaunākajām tehnoloģijām bāzētus risinājumus, kas palīdz sasniegt vēlamos rezultātus – gan informēt sabiedrību par produktiem un pakalpojumiem, gan automatizēt un paātrināt biznesa procesus.

show

Saistītie pakalpojumi:
Hostings hostings SEO Pakalpojumi seo