SEO pakalpojumi (SEO optimizācija)

SEO optimizācija 

Piedāvājam pilnu SEM un SEO pakalpojumu kompleksu jūsu mājaslapas popularizēšanai internetā - gan SEO, gan AdWords.

 

Pirms izdarīt izvēli par to, kādi būtu piemērotākie mājaslapas apmeklētāju piesaistes kanāli, nepieciešams sākt ar izmaksu izvērtēšanu. Daudzi uzņēmumu vadītāji, it īpaši gadījumos, ja tiem iepriekš nav bijusi tieša saskarsme ar SEO vai AdWords reklāmu izmantošanu, nereti vadās pēc lētākās cenas principa. Tas nav pareizi un pamatoti, jo vienmēr (it īpaši biznesā) ir jāizvērtē ieguvumi - un to vislabāk zin tie, kas ir apdedzinājušies un ieguvuši nepatīkamu pieredzi iepriekš strādājot ar SEO vai AdWords pakalpojumu sniedzējiem, kas nesniedz priekšstatu un līgumos neiekļauj konkrētus, izmērāmus rezultātus.

 

Mūsu sniegtie SEO pakalpojumi vienmēr būs izmērāmi - proti, mēs esam izstrādājuši un jau kopš 2009.gada izmantojam online SEO monitoringa sistēmu, kas ik dienu nosaka, kādā pozīcijā pēc interesējošajiem atslēgvārdiem atrodas klientu mājaslapa Google, Bing vai Yandex meklētājā un saglabā šos datus. Savukārt mūsu SEO klienti var jebkurā laikā ielogoties sistēmā un aplūkot sasniegtos rezultātus. Turklāt mēs saviem klientiem piedāvājam SEO pēc principa "maksā par rezultātu", kas nozīmē, ka klienti neveic priekšapmaksu un maksā par rezultātiem tikai pēc to sasniegšanas.

 

Arī sniedzot AdWords pakalpojumus mūsu darbības princips ir skaidri caurskatāms - klienti nemaksā nekādas fiksētas gada vai mēnešmaksas par reklāmu konta apkalpošanu, bet gan veic maksu par reāli piesaistītajiem apmeklētājiem pēc klientu interesējošajiem atslēgvārdiem, turklāt atskaites par reklāmu rezultātiem tiek izsūtītas regulāri un izmaiņas reklāmu budžetos tiek vienmēr saskaņotas. Ir jāņem vērā sezonalitāte un konkurējošo uzņēmumu darbības saistībā ar AdWords reklāmu izmantošanu, ko nav iespējams precīzi prognozēt (it īpaši saistībā uz konkurenci), tādējādi ir regulāri jāstrādā ar AdWords kontu monitorējot rezultātus un pielāgojot reklāmu uzstādījumus, lai sasniegtu nospraustos mērķus.

 

Atgriežoties pie izmaksu izvērtēšanas, ir jāsaprot, ka SEO nevienmēr būs izdevīgs reklāmas kanāls. Daudz biežāk izmantot AdWords būs izdevīgāk (it īpaši attiecībā uz sezonāla rakstura pakalpojumiem/precēm vai atslēgvārdiem, kurus meklē salīdzinoši reti). Tādēļ SEO atmaksāsies veicot mājaslapas optimizāciju pēc atslēgvārdiem, kam ir liels meklējumu skaits vidēji mēnesī, ko provizoriski ir iespējams noteikt izmantojot Google Keyword Planner online rīku (piemēram, "mēbeles", "žogi", "koka mājas" u.c.), kā arī atsevišķu nozaru atslēgvārdiem, kam ir vidējs meklējumu skaits mēnesī, bet AdWords reklāmās ir augsta konkurence, kas savukārt noved pie augstas maksas par klikšķi Google meklēšanas rezultātos esošajām AdWords reklāmām (piemēram, "apbedīšanas pakalpojumi"). Tādēļ pirms lēmumu pieņemšanas, kāda veida interneta mārketinga pakalpojumus izvēlēties, ieteicams uzklausīt kompetentu speciālistu viedoklī. Turklāt nereti, lai sasniegtu maksimālu efektu, klienti izmanto SEO vienlaicīgi ar AdWords reklāmām - SEO tiek izmantots uz pamata atslēgvārdiem, savukārt AdWords nišas atslēgvārdiem un daudzajām to variācijām, kurām meklējumu skaits nereti ir robežās no 10 līdz 100 vidēji mēnesī.

 

Ejot soli pa solim, šīs būs tās lietas, kas jums jāzin par SEO, lai pieņemtu lēmumu par to, vai mājaslapas optimizācija būs piemērota jūsu biznesam, vai arī izdevīgāk būs izmantot AdWords reklāmas:

 

Sāksim ar pašu pamatu - kas ir SEO?

SEO jeb mājaslapas optimizācija ir procesu kopums, kas ir virzīts uz to, lai, veicot meklēšanu pēc noteiktiem atslēgvārdiem vai frāzēm (piemēram, „autoserviss”, "biroja mēbeles", „PVC logi” u.tml.) populārākajos interneta meklētājos (piemēram, Google vai Yandex) optimizētā mājaslapa parādītos pēc iespējas augstākās pozīcijās.

 

Kādēļ nepieciešama SEO optimizācija?

Google ir populārākais informācijas iegūšanas avots visā pasaulē un visapmeklētākais interneta resurss Latvijā (pēc Gemius statistikas datiem – vairāk nekā 95% no visiem veiktajiem informācijas meklējumiem tiek veikti tieši Google). Cilvēki izmanto Google, lai meklētu informāciju par produktiem, pakalpojumiem un uzņēmumiem. Tādējādi SEO optimizācija ir nepieciešama visām mājaslapām, portāliem, interneta veikaliem un citiem interneta resursiem, lai tajos izvietoto informāciju varētu atrast tie cilvēki, kas to meklē. Un, lai arī teksti ir mājaslapā ir viena no būtiskākajām sastāvdaļām, lai sasniegtu augstas pozīcijas Google meklētājā, tomēr to kvalitāte vēl nenodrošina to, ka jūsu mājaslapa tiks attēlota augstās pozīcijās.

 

SEO optimizācijas efektivitāte no izmaksu viedokļa

SEO optimizācijai ir augstāks ROI (return on investment) nekā citiem mārketinga risinājumiem. SEO izmaksas var salīdzināt ar vadošo portālu vienas nedēļas vidēja izmēra reklāmkaroga izvietošanas izmaksām, taču, atšķirībā no reklāmas, SEO nodrošina ilgtermiņa rezultātu. Tādēļ veiksmīgi realizētas SEO stratēģijas gadījumā rezultāts saglabāsies vairākus gadus, investējot tikai pozīciju noturēšanā (kas savukārt sastāv no vairākiem desmitiem mainīgajiem, no kuriem būtiskākais ir ienākošās saites jeb linki, kas ved uz jūsu mājaslapu). Tomēr atceraties - vienmēr ir nepieciešams salīdzināt SEO izmaksas ar AdWords izmaksām, jo nišas atslēgvārdiem ar mazu meklējumu skaitu vidēji mēnesī AdWords būs daudz izdevīgāks risinājums.

 

Kā mēs veicam SEO optimizāciju?

Mēs sniedzam bezmaksas konsultāciju par SEO iespējām tieši jūsu darbības jomā. Ņemot vērā iegūto informāciju, veicam atslēgvārdu izpēti un iepazīstinām jūs ar rezultātiem, kā arī analizējam procesus, kuri ir jāveic, lai uzlabotu jūsu mājaslapas pozīciju interneta meklētājos atbilstoši izvēlētajiem atslēgvārdiem. Un tikai pēc tam mēs varam vienoties par SEO pakalpojumu līguma noslēgšanu un tālāk attiecīgi SEO izmaiņu specifikācijas izstrādi balstoties uz izvēlētajiem atslēgvārdiem.

 

Mūsu piedāvātie SEO pakalpojumi:

 

Papildus pakalpojumi:

 
Nosakiet savas mājaslapas pozīciju Google meklētājā pēc vēlamajiem atslēgvārdiem!

 

Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju par SEO pakalpojumu piedāvājumu, lūdzu, rakstiet mūsu SEO projektu vadītājam uz e-pasta adresi gatis@datateks.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 2021 9523.

lauki aizpildāmi obligāti
show

Saistītie pakalpojumi:
Hostings hostings SEO Pakalpojumi seo